Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 6.5 cm |
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | Sešstūris |
| Apstrādes materiāls | Flīzes |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 1.14 cm |
| Piemērots urbšanai | Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Montāžas veids: HEX |
| Svītrkods | 500220644 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS STIKLAM 1/4 6X65MM