Produkta informācija
| Ražotājs | TIVOLY |
|---|---|
| Garums | 6.5 cm |
| Diametrs | 6 mm |
| Montāžas veids | Sešstūris |
| Apstrādes materiāls | Stikls |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Tivoly |
| Darbības zonas garums | 1.2 cm |
| Svars | 0.013 kg |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Svītrkods | 502819229 |
Augstas veiktspējas urbjmašīnas urbis stikla urbumu veidošanai.
Titāna pārklājums siltumizolācijai. Ļauj palielināt kalpošanas laiku, griešanas ātrumu un progresu.
4 karbīda griešanas malas nodrošina uzlabotu spēku sadalījumu un veicina pakāpenisku un drošu darbu.
6,35 ātrās maiņas sešstūra kāts.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS STIKLA 4 ŠĶAUTNES 1/4IN HEXD6MM