Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 26.5 cm |
| Diametrs | 6.5 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 20 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 200 mm. Montāžas veids: SDS Plus (TE-C) |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Svītrkods | 500556619 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS SDS PLUS S4 6,5X260,0MM, 1GAB.