Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 21 cm |
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | SDS Plus (TE-C) |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 16 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Japāna |
| 0 € uz pakomātu | Betona urbis Makita E-14928, betons, sds plus (te-c), 6 mm x 16.5 cm |
| Parastā cena | Urbju komplekts Makita E-14249, betons, sds plus (te-c), 5 mm x 16 cm |
| Svītrkods | 500202891 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS SDS+ 8X210MM STANDARD