Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 16 cm |
| Diametrs | 34 mm |
| Montāžas veids | Sešstūris |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Urbja tips | Spalvveida |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Montāžas veids: HEX |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Spirālveida koka urbis Makita 3D E-07820, koks, hex, 13 mm x 40 cm |
| Parastā cena | Spirālveida koka urbis Makita D-15992, koks, hex 1/4, 6 mm x 20 cm |
| Svītrkods | 500203093 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS PLAKANAIS KOKAM 34X160MM