URBIS METĀLAM TITANIUM 2MM 2GAB.
Preces kods: 502330339
€0,68
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SPECIALIST |
|---|---|
| Garums | 4.9 cm |
| Diametrs | 2 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Universāls |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Specialist+ |
| Darbības zonas garums | 2.4 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502330339 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLAM TITANIUM 2MM 2GAB.