URBIS METĀLAM HSS-CO 2,5X57MM D-17304
Preces kods: 500870637
€0,92
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 5.7 cm |
| Diametrs | 2.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Nerūsējošais tērauds, Tērauds, Čuguns |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 3 cm |
| Urbja tips | HSS-Co |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Spirālveida koka urbis Makita 3D E-07820, koks, hex, 13 mm x 40 cm |
| Parastā cena | Spirālveida koka urbis Makita D-15992, koks, hex 1/4, 6 mm x 20 cm |
| Svītrkods | 500870637 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLAM HSS-CO 2,5X57MM D-17304