URBIS METĀLAM HSS-CO 12,0MM 1 GAB
Preces kods: 500872117
€10,24
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 15.1 cm |
| Diametrs | 12 mm |
| Montāžas veids | Morzes konuss |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 10.1 cm |
| Urbja tips | HSS-Co |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 500872117 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLAM HSS-CO 12,0MM 1 GAB