URBIS METĀLAM HSS 8,5X117MM
Preces kods: 500220927
€1,95
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 11.7 cm |
| Diametrs | 8.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 7.5 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Koka urbju komplekts Makita D-72861, koks, taisne, 4 mm x 10 cm |
| Svītrkods | 500220927 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLAM HSS 8,5X117MM