URBIS METĀLAM HSS 4X75MM
Preces kods: 500999927
€0,77
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 7.5 cm |
| Diametrs | 4 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Kolekcija | Metal Drill Bit |
| Modelis | - |
| Darbības zonas garums | 4.3 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500999927 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS METĀLAM HSS 4X75MM