URBIS BETONAM, 8X120MM SILVER PERCUSSION
€1,80
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 12 cm |
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 8 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 80 mm. Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500551703 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS BETONAM, 8X120MM SILVER PERCUSSION