Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 15 cm |
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Mūra |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 9 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500203121 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS AKMENS 8X150MM STANDARD