Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Garums | 15 cm |
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Akmens |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| TOP prece | Koka skrūve, universāls Haushalt PZ2, 4 x 70 mm, dzeltena krās., 250 gab. |
| Svītrkods | 500203177 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: URBIS AKMENS 10X150MM STANDARD