TRIECIENURBJMAŠĪNA ELEKTRISKĀ TG13B 500W
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Jauda | 500 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-2800, 0-3000 |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 25 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Produkta veids | Urbjmašīnas |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | TG13B |
| Svars | 1.7 kg |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 16 mm |
| Sitienu skaits minūtē | 54000 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Jauda: 500 W |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502657312 |
Atklājiet daudzpusīgo Okko TG13B elektrisko triecienurbjmašīnu, kas izstrādāta, lai palīdzētu veikt plašu urbšanas un DIY projektu klāstu. Šim robustajam instrumentam ir 500W motors, kas nodrošina pietiekamu jaudu dažādu materiālu apstrādei jūsu mājās vai darbnīcā.
Aprīkots gan standarta, gan prasīgākiem uzdevumiem, TG13B piedāvā iespaidīgas urbšanas spējas. Viegli izveidojiet caurumus līdz 25 mm kokā, 13 mm tēraudā un pārslēdzieties uz triecienurbšanas režīmu efektīvai urbšanai līdz 16 mm betonā. Ar iespaidīgajiem 54 000 triecieniem minūtē šī urbjmašīna viegli tiek galā ar mūrniecības, ķieģeļu un citām cietām virsmām.
Izbaudiet uzlabotu kontroli ar mainīgiem ātruma iestatījumiem, kas nodrošina precīzu urbšanu, pielāgotu jūsu materiālam, sasniedzot brīvgaitas ātrumu līdz 3000 apgr./min. Urbjmašīnas ergonomiskais dizains, ar spilgti oranžu un melnu krāsu shēmu, apvienojumā ar tās vieglo konstrukciju, kas sver tikai 1,7 kg, nodrošina ērtu lietošanu ilgstošas darbības laikā. Izturīgais atslēgas patrona droši notur jūsu urbjus, savukārt komplektā iekļautais papildu rokturis nodrošina papildu stabilitāti un kontroli precīzam darbam.
Okko TG13B ir lieliska izvēle dažādiem uzdevumiem, sākot no attēlu piekarināšanas un mēbeļu montāžas līdz sarežģītākiem mājas uzlabošanas projektiem, piemēram, armatūras uzstādīšanai vai plauktu stiprināšanai. Tā kompaktais dizains un 2 metru garš barošanas kabelis (kā redzams uz iepakojuma) nodrošina elastību, padarot to par uzticamu papildinājumu jebkura DIY entuziasta instrumentu komplektam vai vērtīgu līdzekli viegliem celtniecības darbiem.
Izbaudiet sirdsmieru ar 24 mēnešu garantiju patērētāju pirkumiem, kas apliecina produkta apņemšanos nodrošināt izturību un veiktspēju.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TRIECIENURBJMAŠĪNA ELEKTRISKĀ TG13B 500W