Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 1050 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-1200, 0-3200 |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 50 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Produkta veids | Triecienurbjmašīnas |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 6745GA |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 20 mm |
| Sitienu skaits minūtē | 20400.54400 |
| Komplekts | 5 gab. urbju komplekts kokam, 5 gab. urbju komplekts mūrēšanai, sānu rokturis un dziļuma mērītājs |
| Soma komplektā | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502647352 |
Skil 6745GA triecienurbuma
Divu pārnesumu triecienurbuma nodrošina ātru un ērtu urbšanu
SKIL 6745 triecienurbuma ar ļoti jaudīgu 1050 W motoru ideāli piemērots ķieģeļiem un mūrim urbšanai, kā arī var urbt koku, metālu, keramiku un plastmasu. Tam ir divi pārnesumi, kurus varat izmantot, lai urbt ar lielu ātrumu vai urbt vai vērst skrūves ar lielu griezes momentu. Perforatora mehānisms ir paredzēts mūra urbšanai, bet, izslēdzot perforatora režīmu, var urbt un vērst skrūves parastajā veidā. Šim instrumentam ir aprīkots 13 mm metāla vienotas piedurknes bezatslēgas urbjmašīnas chuck ar fiksatoru, kas novērš urbja slīdēšanu. Automātiskais vārpstas bloķētājs nodrošina ātru un vienkāršu piederumu maiņu. Ātruma regulēšanas slēdzis ar iepriekšēju ātruma izvēli nodrošina daudzpusību, atvieglo vadību un garantē labākos rezultātus. Ērtības labad varat nofiksēt slēdzi un urbt vai vērst skrūves nepārtraukti. Šajā triecienurbumā ir ieviestas daudzas ērtas funkcijas, piemēram, apgrieztās funkcijas. Tas ir ērti, piemēram, atskrūvējot vai atskrūvējot skrūves. Turklāt ergonomisks dizains un mīksta rokturis nodrošina lielāku komfortu darbam. SKIL 6745 GA tiek pārdots kompaktā nēsāšanas kastē, kurā ietilpst 5 koka urbju komplekts, 5 mūra urbju komplekts, sānu rokturis un dziļuma mērītājs.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TRIECIENURBJMAŠĪNA 6745GA 1050W