TRIECIENURBJMAŠĪNA 1021AD 850W +PIED.
Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL |
|---|---|
| Jauda | 850 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-2600 |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 40 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Produkta veids | Urbjmašīnas |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 1021AD |
| Svars | 1.8 kg |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 20 mm |
| Sitienu skaits minūtē | 42000 |
| Soma komplektā | Jā |
| Uzgaļu komplekts iekļauts | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā: Uzgaļi - 32 gab. Koferis |
| Izcelsmes valsts | Norvēģija |
| Svītrkods | 501727501 |
Skil 1021 ir jaudīgs 850 W perforators, kas paredzēts visiem izplatītākajiem urbšanas darbiem mājās un ap to. Perforatora režīms ļauj bez piepūles urbt mūrī, un, izslēdzot perforatora mehānismu, varat izmantot Skil 1021 arī parastai urbšanai un skrūvēšanai. Mainīgais ātrums ar ātruma iepriekšēju izvēli nodrošina daudzpusību un kontroli pār darbu, lai sasniegtu labākos rezultātus. Jūsu ērtībai varat nofiksēt mēlīti nepārtrauktai urbšanai un skrūvēšanai. Šim perforatoram ir bezatslēgas patrona ar fiksatoru, kas neļauj urbim slīdēt darba laikā. Sānu rokturi var izmantot ērtai divroku kontrolei darba laikā. Dziļuma mērītājs ļauj viegli iestatīt urbšanas dziļumu aklajiem caurumiem. Skil 1021 tiek piegādāts pilnā komplektā izturīgā koferī ar 8 mūra urbjiem, 8 koka urbjiem, 6 tērauda urbjiem un 10 skrūvēšanas uzgaļu komplektu.
- Jaudīgs 850 W perforators
- 13 mm bezatslēgas patrona ar fiksatoru
- Kompakts perforators ar ērtu dizainu
- Ideāli piemērots visiem urbšanas darbiem mājās un ap to
- Liels triecienu skaits minūtē ātrai, bez piepūles urbšanai mūrī
- Perforatora apturēšana visiem parastajiem urbšanas un skrūvēšanas darbiem
- Atpakaļgaitas funkcija skrūvēšanai
- Mainīga ātruma slēdzis ar fiksācijas pogu nepārtrauktam darbam
- Ātruma izvēles poga, lai iepriekš izvēlētos ātrumu optimālai veiktspējai katrā lietojumā
- Bezvadu regulējams sānu rokturis drošai divroku kontrolei
- Viegli regulējams dziļuma mērītājs, lai iepriekš izvēlētos urbšanas dziļumu aklajiem caurumiem
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TRIECIENURBJMAŠĪNA 1021AD 850W +PIED.