TRIECIENURBIS AK.CDB0B18 18V BL 2X2AH
€61,52
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Maksimālais griezes moments, Nm | 50 |
| Akumulatoru skaits komplektā | 2 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Bezvadu triecienurbjmašīna- skrūvgriezis |
| Zīmols | Grunder |
| Svars | 3.78 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-1800, 0-500 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 35 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Sitienu skaits minūtē | 27000 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 2 Ah |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Uzgaļu komplekts iekļauts | Nē |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502653291 |

Akumulatora urbjmašīna GRUNDER CD-B0B18, 18 V, 2 Ah
- Komplektā ir divas baterijas (2 Ah), lādētājs un ērts pārnēsāšanas koferis.
- Izmanto koka, tērauda utt. urbšanai.
- Urbjmašīnas bezsuku motors nodrošina lielāku jaudu, patērē mazāk enerģijas, ir mazāks un vieglāks salīdzinājumā ar parastajiem motoriem.
- Integrēts LED apgaismojums uzlabo urbšanas vietas redzamību.
- Neslīdošs gumijas rokturis nodrošina lielāku drošību.
- Bezvadu, ergonomiskas formas ierīci ir viegli lietot gan telpās, gan ārā.
- Instrumentam ir 36 mēnešu garantija.
- Baterijām ir 24 mēnešu garantija.
Akumulators GRUNDER BA-1820C, 18 V, 2 Ah
- Ātri uzlādējams, jaudīgs litija jonu 2 Ah akumulators.
- LED indikators parāda akumulatora uzlādes līmeni.
- Akumulatoriem ir 24 mēnešu garantija.
Akumulatoru lādētājs GRUNDER CH-1802E-E, 18 V, 2,4 A
- Lādētājs ir paredzēts visu GRUNDER akumulatoru uzlādei.
- Maksimālā uzlādes strāva ir 2,4 A.
- 2 Ah akumulatoru uzlādē 60 minūtēs.
- 4 Ah akumulatoru uzlādē 120 minūtēs.
- 5 Ah akumulatoru uzlādē 140 minūtēs.
- Instrumentam ir 36 mēnešu garantija.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TRIECIENURBIS AK.CDB0B18 18V BL 2X2AH