TERMO CAURULE BYH-100 1/2 12.7/6.4 ZILS
€0,37
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 1000 mm |
| Diametrs pirms saraušanās | 12.7 mm |
| Diametrs pēc saraušanās | 6.4 mm |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Zila krās. |
| Zīmols | Okko |
| Saraušanās temperatūra | 120 - 200 °C |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Termiskā caurule Okko, 12.7/6.4mm, melna krās., 1000 mm |
| Parastā cena | Lampa griesti Light Prestige Metis LP-2780/2RS WH, GU10, 2 x 50 W, balta krās. |
| Svītrkods | 502009015 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TERMO CAURULE BYH-100 1/2 12.7/6.4 ZILS