Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 14 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Produkta veids | Tērauda kniedes pusapaļa galva |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 8 - 10 mm |
| Svars | 240 kg |
| Krāsas nosaukums | Tērauda krās. |
| Papildus informācija | Garums: 14 mm. Diametrs: 4.8 mm. Kniežu materiāla biezums: 8 - 10mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502176123 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TĒR.KVIEDES PUSAP.G. 4.8X14 50 GAB.