Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 10 mm |
| Diametrs | 4 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Produkta veids | Tērauda kniedes pusapaļa galva |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 4.5 - 6.5 mm |
| Svars | 140 kg |
| Krāsas nosaukums | Tērauda krās. |
| Papildus informācija | Garums: 10 mm. Diametrs: 4 mm. Kniežu materiāla biezums: 4.5 - 6.5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502176120 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TĒR.KVIEDES PUSAP.G. 4.0X10 50 GAB.