TĒR.KNIED.UZGRIEŽŅI M81.25X16.6MM 20GAB.
€1,45
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 16.6 mm |
| Diametrs | 10.8 mm |
| Materiāls | Oglekļa tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Tērauda kniežu uzgriežņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Stiprinājums | Iegremdējams |
| Skrūves tips | M8 |
| Kniežu materiāla biezums | 0.5 - 3.5 mm |
| Svars | 120 kg |
| Krāsas nosaukums | Tērauda krās. |
| Papildus informācija | Garums: 16.6 mm. Diametrs: 10.8 mm. Kniežu materiāla biezums: 0.5 - 3.5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502175964 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TĒR.KNIED.UZGRIEŽŅI M81.25X16.6MM 20GAB.