TĒR.KNIED.UZGRIEŽŅI M8 1.25X19.5MM 20GAB
€1,45
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 19.5 mm |
| Diametrs | 10.9 mm |
| Materiāls | Oglekļa tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Rievu tērauda kniežu uzgriežņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Skrūves tips | M8 |
| Kniežu materiāla biezums | 3 - 5.5 mm |
| Svars | 130 kg |
| Krāsas nosaukums | Tērauda krās. |
| Papildus informācija | Garums: 19.5 mm. Diametrs: 10.9 mm. Kniežu materiāla biezums: 3 - 5.5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502175968 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TĒR.KNIED.UZGRIEŽŅI M8 1.25X19.5MM 20GAB