TĒR KNIED UZGRIEŽŅI M5 0.8X12 MM 50 GAB
€1,45
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 12 mm |
| Diametrs | 6.8 mm |
| Materiāls | Oglekļa tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Gludi tērauda kniežu uzgriežņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Skrūves tips | M5 |
| Kniežu materiāla biezums | 0.5 - 2.5 mm |
| Svars | 40 kg |
| Krāsas nosaukums | Tērauda krās. |
| Papildus informācija | Garums: 12 mm. Diametrs: 6.8 mm. Kniežu materiāla biezums: 0.5 - 2.5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502175995 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TĒR KNIED UZGRIEŽŅI M5 0.8X12 MM 50 GAB