TĒR KNIED UZGRIEŽŅI M101.5X19.7MM 20GAB
€1,32
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 19.7 mm |
| Diametrs | 12.9 mm |
| Materiāls | Oglekļa tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Rievu tērauda kniežu uzgriežņi |
| Zīmols | Haushalt |
| Skrūves tips | M10 |
| Kniežu materiāla biezums | 1 - 3.5 mm |
| Svars | 180 kg |
| Krāsas nosaukums | Tērauda krās. |
| Papildus informācija | Garums: 19.7 mm. Diametrs: 12.9 mm. Kniežu materiāla biezums: 1 - 3.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502176124 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: TĒR KNIED UZGRIEŽŅI M101.5X19.7MM 20GAB