Produkta informācija
| Ražotājs | CERESIT |
|---|---|
| Maisījuma tips | Blīvēšanas |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Flīžu spraugu šuvošanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 2 kg |
| Darba temperatūra | 10 - 30 °C |
| Produkta veids | Flīžu šuvotājs |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CE60 |
| Krāsa | Balta krās. |
| Maisījuma un ūdens attiecība | Sintētisko sveķu dispersijas ar pildvielām |
| Patēriņš | Vidēji 0,35 kg/m2 atkarībā no šuves platuma. |
| Sasalšanas laiks | 10 min |
| Spraugas platums līdz | 6 mm |
| Paredzēts sezonai | Universāls |
| Izmantošana | CE 60 ir ideāli piemērots dažādām flīzēm – no mozaīkas flīzēm līdz lielformāta flīzēm. Pateicoties produkta lielajai elastībai, to var izmantot horizontālām un vertikālām virsmām jebkurās iekštelpās, piemēram, vannas istabā vai virtuvē. Keramiskajām, pilnmasas, porcelāna, akmens, mozaīkas vai dabīgā akmens flīzēm. |
| Maisījuma sastāvs | Rāvējslēdzēja aizdares vāks |
| Papildus informācija | Vienkomponenta, lietošanai gatava špaktele uz polimēru bāzes, paredzēta šuvēm līdz 6 mm platumā. |
| Drošības prasību apzīmējums. Uzglabāšana | P402 Glabāt sausā vietā. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502607666 |

Ceresit CE 60 ir augstas kvalitātes, lietošanai gatava java šuvēm līdz 6 mm platumā. Pateicoties vienkomponenta sastāvam, kura pamatā ir polimērs, javas pielietošana ir ārkārtīgi vienkārša. To var nomazgāt un veidot uzreiz pēc lietošanas.
CE 60 ir lieliski piemērota visdažādākajām flīzēm – no mozaīkas līdz liela formāta. Javas augstā elastība ļauj to izmantot uz horizontālām un vertikālām virsmām visās iekštelpās, neatkarīgi no tā, vai virsmas ir vannas istabā vai virtuvē. Keramika, gress, porcelāns, keramikas izstrādājumi, mozaīkas vai dabiskais akmens – CE 60 ir lieliska izvēle gandrīz jebkuram materiālam.
Pateicoties tās novatoriskajam sastāvam, CE 60 nodrošina izcilu šuvju izskatu un izturību. Tās 100 % krāsas stabilitāte un īpaši augstā izturība pret notraipīšanos padara to par perfektu izvēli mūsdienīgiem dizaina risinājumiem, kas ir ilgstoši.
KĀ LIETOT?
1. Atvērt iepakojumu un noņemt aizsargājošo plēvi. Notīrīt tās
virsmai pielipušo dispersiju. Saglabāt plēvi vēlākai lietošanai.
2. Izmantojot nelielu metāla vai plastmasas lāpstiņu, samaisīt
iepakojuma saturu, līdz tiek iegūta viendabīga konsistence.

3. Maksimālā platība, kādā jāizpilda ir 2 m2. Novērtēt virsmas lielumu un
uzklāt nelielu daudzumu javas, izmantojot epoksīda šuvju javas rīvdēli.
Lieko javu nekavējoties noņemt.

4. Notīrīt virsmu 10 minūšu laikā pēc javas ieklāšanas. Vispirms rūpīgi noskalot visu
virsmu ar mitru sūkli vai smidzināšanas pudeli, pēc tam noņemt atlikušo javu no flīžu virsmas.
Lai izvairītos no bojājumiem, izmantojiet pēc iespējas mazāk ūdens. Uzklājiet javu uz nelielas
virsmas, profilējiet, notīriet lieko un turpiniet.

5. Ne vēlāk kā 10 minūtes pēc aizpildīšanas jānomazgā šuves. Na uz flīzēm paliek javas
atlikumi, virsmu notīrīt ar siltu ūdeni. Šo darbību veikt 24 stundu laikā pēc javas ieklāšanas.

6. Iepakojumā atlikušo produktu vēlākai lietošanai pārsegt
ar aizsargājošo plēvi un spainītim uzlikt vāku.

Ceresit prezentē revolucionāru, lietošanai gatavu šuvju javu CE 60. Pamatojoties uz unikālu polimēru dispersiju kombināciju, CE 60 paceļ šuvju aizpildīšanu nākamajā līmenī. Samaisīšanai un laiku ietaupošam pielietojumam nav nepieciešams ūdens. Ceresit CE 60 nodrošina izcilus, noturīgus rezultātus. Konsekventi. Aizmirstiet par neviendabīgu šuvju javas krāsu un virsmu, kā arī traipiem. Tā ir ideāla izvēle visa veida pielietojumiem iekštelpās, kā arī visiem flīžu un dabiskā akmens veidiem.
GATAVA JEBKĀDAM FLĪZĒŠANAS IZAICINĀJUMAM
CE 60 ir lieliski piemērota visdažādākajām flīzēm – no mozaīkas līdz liela formāta. Javas augstā elastība ļauj to izmantot uz horizontālām un vertikālām virsmām visās iekštelpās, neatkarīgi no tā, vai virsmas ir vannas istabā vai virtuvē. Keramika, gress, porcelāns, keramikas izstrādājumi, mozaīkas vai dabiskais akmens – CE 60 ir lieliska izvēle gandrīz jebkuram materiālam.

IZTURĪBA PRET IKDIENAS DZĪVES IETEKMI
Dienas atjaunošanas vai apdares darbi ir beigušies, un mēs pārvietojamies pa māju ar lielu rūpību, lai pēc iespējas ilgāk saglabātu „jauno efektu”. Taču, mēnešiem ejot, šur tur parādās traipi, parādās skrāpējumi, un šis efekts zaudē savu dzīvīgumu. Taču ne ar javu CE 60. Šuves saglabāsies nevainojami, un krāsas būs nevainojami stabilas daudzus gadus.

IZVĒLIETIES NO DAŽĀDĀM KRĀSĀM
CE 60 krāsu palete sastāv no 14 modernām krāsām baltos, pelēkos un smilškrāsas toņos, kas ir rūpīgi atlasīti, lai sekotu jaunākajām modernā dizaina izmaiņām. Neatkarīgi no tā, vai meklējat flīzēm atbilstošu vai kontrastējošu flīžu šuvju toni, ar CE 60 jūs atradīsiet pareizo kombināciju.

Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Ceresit
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠUVJU PASTA CERESIT CE 60 WHITE 2KG