Produkta informācija
| Ražotājs | CERESIT |
|---|---|
| Maisījuma tips | Blīvēšanas |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Flīžu spraugu šuvošanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 2 kg |
| Darba temperatūra | 5 - 25 °C |
| Produkta veids | Flīžu šuvotājs |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CE 40 |
| Krāsas nosaukums | Brūna krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Krāsu kods | 45 |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 0,56 l : 2 kg |
| Patēriņš | 1,1 kg/dm³ |
| Sasalšanas laiks | 3 min |
| Spraugas platums līdz | 8 mm |
| Paredzēts sezonai | Universāls |
| Lietošanas laiks | 90 min |
| Izmantošana | Izmērītajam tīra, auksta ūdens daudzumā ieberiet CE 40 un samaisiet, līdz iegūstat viendabīgu masu bez kunkuļiem. Neizmantojiet rūsējošus traukus vai instrumentus. Pagaidiet 3 minūtes un vēlreiz labi samaisiet. Špaktelējiet ar gumijas lāpstiņu vai špakteļlāpstiņu, veicot slīpus kustības šuves virzienā. Špaktelējot šuves, pilnībā aizpildiet tās, neatstājot tukšas vietas starp flīzēm. |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Papildus informācija | Neuzsūcoša, elastīga, netīrumus atgrūdoša smalka špaktele šuvēm līdz 8 mm. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502814597 |
Elastīga šuve
Elastīga, ūdensnecaurlaidīga šuvju java, ideāli flīzēm, piemērota porcelāna no 1 līdz 8 mm šuvēm
ĪPAŠĪBAS
Šuvju java Ceresit CE 40 ar Color Perfect sastāvu nodrošina:
- perfekti izlīdzinātu vienmērīgas krāsas šuvi
- ilgstošu krāsas noturību
- nemainīgu krāsu bez apsarmes
- vieglu tīrīšanu un kopšanu
Ceresit CE 40 papildu īpašības:
- augsta izturība pret nodilumu un plaisāšanu
- optimāls sasaistīšanās un mazgāšanas laiks porcelāna flīzēm
- viegli samaisāma, ērti lietot un izmantot profilētām šuvēm
- izturīga pret sēnītēm un pelējumu
- videi draudzīgs iepakojums
- uz virsmām, kurām nepieciešama elastība, tādām kā skaidu plāksnes, ģipškartons, apsildāmās grīdas.
Pielietojuma piemēri:
- vannas istabās, virtuvēs
- uz balkoniem, terasēm
- uz apsildāmajām grīdām
- uz fasādēm
- vietās, kas pakļautas intensīvai gājēju kustībai, piemēram, satiksmes ceļi, skolas, tirgi, veikali, koridori utt.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Ceresit
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠUVJU MASA CERESIT CE40/45 BRŪNA 2KG