Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 2000 mm |
| Platums | 22 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koks |
| Produkta veids | Leņķis |
| Zīmols | - |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Biezums | 19 mm |
| Līstes tips | Iekšējais stūris |
| Krāsas nosaukums | Priedes krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 501733744 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRIS IEKŠĒJAIS 19X12-22 PRIEDE 2M