STŪRIS ĀRĒJAIS GRĪDL SG7BJ6 1GAB OZOLS
€0,49
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SALAG |
|---|---|
| Garums | 4.2 cm |
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Līstes ārējais stūris |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 3.3 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502101852 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRIS ĀRĒJAIS GRĪDL SG7BJ6 1GAB OZOLS