Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Krāsa | Brūna krās. |
| Pārklājums | Cinkots |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Stūrīši |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 4 cm |
| Platums | 1.5 cm |
| Augstums | 4 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 501898016 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRA LENKI 40X40X15X2,0 BRŪNS