Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Pārklājums | Cinkots |
| Materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Stūrīši |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 3 cm |
| Platums | 3 cm |
| Augstums | 2.5 cm |
| Krāsas nosaukums | Cinka krās. |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 500871987 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRA LENKI 30X30X25X2,0