STŪRA LENKI 105X105X90X2,5 PASTIPRINAJUM
€1,26
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Metāls |
| Garums | 105 mm |
| Platums | 105 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Augstums | 90 mm |
| Biezums | 2.5 mm |
| Pastiprināts | Jā |
| Papildus informācija | Materiāls: Metālu sakausējums. Garums: 105 mm. Platums: 105 mm. Augstums: 90 mm. Biezums: 2.5 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501897924 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRA LENKI 105X105X90X2,5 PASTIPRINAJUM