Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Oglekļa tērauds |
| Garums | 60 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 60 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502339879 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STIPRINĀJUMA LEŅĶIS 60X40X60X2.5 CE