STIPRINĀJ.LEŅĶIS NOSTIPR.50X50X55X2.5 CE
€0,22
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 50 mm |
| Platums | 50 mm |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 55 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502339884 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STIPRINĀJ.LEŅĶIS NOSTIPR.50X50X55X2.5 CE