STIPRINĀJ.LEŅĶIS NOSTIPR 180X20X40X2.0 C
€0,55
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 180 mm |
| Platums | 20 mm |
| Produkta veids | Sevienojumi betonam |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 40 mm |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502339881 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STIPRINĀJ.LEŅĶIS NOSTIPR 180X20X40X2.0 C