Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Pielietojums | Apdares darbiem |
| Garums | 50 cm |
| Platums | 50 cm |
| Biezums | 0.4 cm |
| Materiāls | Stikls |
| Zīmols | - |
| Vispārējie izmēri | 50 x 50 x 0.4 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās. |
| Aizsardzība pret UV stariem | Nē |
| Izcelsmes valsts | Bulgārija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501726976 |
Piemērots iekšdarbiem, durvju apdarei, gaismas lentēm, dušas starpsienām, mēbeļu stiklošanai, vitrīnām utt. Triecienizturīgs, karstumizturīgs, viegli apstrādājams, caurspīdīgs.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STIKLS ORGANISKAIS 4X500X500 GPPS