Produkta informācija
| Ražotājs | DREMEL |
|---|---|
| Garums | 150 mm |
| Apstrādes materiāls | Metāla, Stikls |
| Produkta veids | Graviera uzgaļu komplekti |
| Zīmols | Dremel |
| Modelis | Glass Etching Set 682 |
| Platums | 87 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Svars | 0.103 kg |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: 4 x silīcija karbīda slīpēšanas akmeņi (2 x 3,2 mm, 2 x 4,8 mm), 4 x dimanta slīpripas (2 x 2,0 mm, 1 x 2,4 mm, 1 x 4,4 mm) |
| Svītrkods | 502125419 |
Augstas kvalitātes piederumu komplektā ietilpst obligāti piederumi radošiem DIY projektiem, izmantojot stiklu. Izgatavojiet savus Ziemassvētku rotājumus, veidojiet dekoratīvus stikla paliktņus vai personalizējiet vīna glāzes, lai radītu unikālas dāvanas ar kodinātu dizainu. Ar šo komplektu varat veikt kodināšanas un gravēšanas darbus uz jebkura stikla, kā arī metāla virsmām.
8 gabalu stikla kodināšanas piederumu komplekts
- Sākuma komplekts DIY stikla pielietojumiem: kodināšana un gravēšana
- Komplektā ietilpst atkārtoti lietojams uzglabāšanas maciņš un 9 oriģināli Dremel piederumi
- Var izmantot uz stikla un metāla
- Saderīgs ar visiem Dremel daudzfunkcionālajiem instrumentiem
Piegādes informācija
- 2 x silīcija karbīda slīpēšanas akmens 3,2 mm 2 x silīcija karbīda slīpēšanas akmens 4,8 mm 1 x dimanta uzgalis 2 mm 1 x dimanta uzgalis 4,4 mm 1 x dimanta uzgalis 2,4 mm 1 x dimanta uzgalis 2,0 mm
- Produkta kastes garums, 14,85 cm
- Produkta kastes augstums, 4,76 cm
- Produkta kastes platums, 8,65 cm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STIKLA APSTRĀDES KOMP. 682 8-DAĻĪGS