STIENIS KVADR. AL.ANOD.SUDR. 1000X8X8MM
€2,05
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pārklājums | Anodēts |
| Garums | 1000 mm |
| Platums | 8000.0 mm |
| Produkta veids | Stienis |
| Zīmols | Arcansas |
| Augstums | 8000.0 mm |
| Biezums | 8 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502126237 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STIENIS KVADR. AL.ANOD.SUDR. 1000X8X8MM