Produkta informācija
| Ražotājs | PAWBOL |
|---|---|
| Materiāls | Alumīnijs |
| Krāsa | Melna krās. |
| Zīmols | Pawbol |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP44 |
| Augstums | 240 mm |
| Platums | 170 mm |
| Sienas biezums | 2 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Kontaktligzdas: 2x 16A/250V. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502561478 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STABS SADALES 2X250V IP44 AL MELNS