SPC SIENAS PANEL 0.6X1.2M DARKSTONE 2.88
€58,28
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | VILO |
|---|---|
| Garums | 120 cm |
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.4 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | SPC sienas panelis |
| Zīmols | Vilo |
| Kolekcija | Dark Stone |
| Materiāls | Plastmasa |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.88 |
| Sedzamā platība | 2.88 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Svītrkods | 502592916 |
SPC sienu paneļi ir ūdensizturīgi, tāpēc jūs varat tos izmantot virtuves vai vannas istabas pārbūvei. Tā kā paneļi ir izturīgi arī pret triecieniem un skrāpējumiem, tos varat izmantot intensīvāk lietojamās vietās, piemēram, priekšnamā. Tie ir piemēroti arī viesistabām un guļamistabām.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SPC SIENAS PANEL 0.6X1.2M DARKSTONE 2.88