Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 365 mm |
| Platums | 185 mm |
| Tilpums | 12 l |
| Plūsmas kontrole | Jā |
| Ar manometru | Nē |
| Produkta veids | Dārza smidzinātāji |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | OLD-12B-12 |
| Augstums | 505 mm |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Bīstamības paziņojumi | EUH210 Drošības datu lapa ir pieejama pēc pieprasījuma. |
| Piesardzības frāze prevencijas dēļ | P102 Sargāt no bērniem. |
| Drošības prasību apzīmējums. Uzglabāšana | P402 Glabāt sausā vietā. |
| Drošības prasību apzīmējums. Iznīcināšana | P501 Atbrīvoties no satura/ tvertnes saskaņā ar vietējiem/ reģionālajiem/ nacionālajiem/ starptautiskajiem noteikumiem. |
| Svītrkods | 502222235 |
Uzturiet savu dārzu ziedošu un labi koptu ar Okko 12L dārza smidzinātāju ar sūkni, modelis OLD-12B-12. Šis spilgti zaļais, izturīgais smidzinātājs ir paredzēts, lai atvieglotu dažādus āra darbus – no augu barošanas līdz to aizsardzībai pret kaitēkļiem.
- Liela ietilpība: Liela 12 litru tvertne nodrošina ilgstošu lietošanu bez biežas uzpildes, lieliski piemērota lielāku platību vai vairāku uzdevumu veikšanai.
- Izturīga konstrukcija: Izgatavots no izturīgas plastmasas, šis smidzinātājs ir veidots, lai izturētu āra apstākļus, nodrošinot uzticamību sezonu pēc sezonas.
- Regulējama smidzināšanas sprausla: Viegli pārslēdzieties starp dažādiem smidzināšanas režīmiem, lai pielāgotos jūsu specifiskajām vajadzībām, neatkarīgi no tā, vai tā ir smalka migla delikātiem augiem vai tieša strūkla mērķtiecīgai lietošanai.
- Praktiski izmēri: Ar augstumu 505 mm, garumu 365 mm un platumu 185 mm, tā praktiskais izmērs nodrošina vieglu lietošanu un ērtu uzglabāšanu.
- Manuāla sūkņa darbība: Paredzēts kā sūkņa smidzinātājs, tas nodrošina pastāvīgu spiedienu efektīvai lietošanai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šim modelim nav teleskopiska roktura vai integrēta spiediena mērītāja.
- Izteiksmīga zaļa krāsa: Spilgti zaļā apdare padara to viegli pamanāmu un papildina jūsu dārza instrumentus.
Šis daudzpusīgais instruments ir ideāli piemērots šķidru mēslošanas līdzekļu, herbicīdu, pesticīdu vai fungicīdu uzklāšanai uz zālājam, augļu kokiem un dārzeņu dobēm. Tas ir piemērots arī mazāku augu vispārējai laistīšanai vai pat maigi tīrīšanas darbiem ap terasi vai klāja zonu.
Izbaudiet mieru ar 24 mēnešu garantiju, kas tiek nodrošināta šim Okko dārza smidzinātājam.
Okko 12L dārza smidzinātājs ar sūkni apvieno funkcionalitāti ar lietotājam draudzīgu dizainu, padarot to par uzticamu izvēli māju īpašniekiem un dārzkopības entuziastiem, kuri vēlas efektīvi rūpēties par savām āra telpām.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SMIDZINĀTĀJS OKKO 12 L