Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 50 cm |
| Platums | 43 cm |
| Augstums | 59 cm |
| Šļūtenes satīšanas iekārtas tips | Ratiņi |
| Produkta veids | Šļūtenes ratiņi |
| Zīmols | Fiskars |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502347377 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĻŪTENES SPOLE WATERWHEEL MANXL