Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 280 W |
| Slīpēšanas nospieduma garums | 185 mm |
| Slīpēšanas nospieduma platums | 93 mm |
| Slīpēšanas amplitūda | 2 mm |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Produkta veids | Vibrācijas slīpmašīna |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 7362AA |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 14000-26000 |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: trīs slīpēšanas loksnes, X-Flow putekļu savācējs, putekļsūcēja adapteris un papīra perforators. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502647356 |
Vibrācijas slīpmašīna Skil 7362AA
SKIL 7362 vibrācijas slīpmašīnā ir iebūvēts ļoti jaudīgs 280 W motors, kas nodrošina efektīvas slīpēšanas kustības, ļaujot bez piepūles slīpēt, piemēram, durvis, galdu, žogus un lapenes. Izmantojot slīpmašīnas ātruma regulēšanas funkciju, varat pielāgot ātrumu katram darbam. Šajā rīkā ir iebūvēta unikāla „X-Flow” putekļu savākšanas sistēma, kas bez filtra atdala putekļus no gaisa. Galvenā priekšrocība ir tā, ka nav filtru, kas varētu aizsērēt, tādējādi nodrošinot ilgstošu un spēcīgu putekļu sūknēšanu tīram darbam. Bet, ja vēlaties izmantot savu putekļu sūkni, varat pievienot arī putekļu sūknēšanas adapteri. Augstas kvalitātes noslēgti lodīšu gultņi neļauj putekļiem iekļūt svarīgās iekšējās detaļās, tādējādi pagarinot instrumenta ekspluatācijas laiku. Jūsu ērtībai šajā rīkā ir iebūvēta svara balansēšanas sistēma, ko sauc par „VRS”. Tā samazina vibrācijas līmeni, tādējādi samazinot nogurumu darba laikā. Slīpmašīnā tiek izmantota dubultā stiprinājuma sistēma ar spiedienu uz spieķi un ar līmēm, tāpēc varat izmantot gan standarta loksnes, gan loksnes ar līmēm. SKIL 7362 AA komplektā ir trīs slīpēšanas loksnes, „X-Flow” putekļu savācējs, putekļu sūknēšanas adapteris un papīra perforators.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMAŠĪNA VIBRĀCIJAS 7362AA 280W