Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 160 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 29000 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Slīpēšanas nospieduma garums | 151 mm |
| Slīpēšanas nospieduma platums | 102 mm |
| Produkta veids | Trīsstūra slīpmašīnas |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 7261AA |
| Svars | 1.7 kg |
| Slīpēšanas amplitūda | 1.6 mm |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: grozāms trīsstūrveida uzgalis, 3 gab. speciālie slīpēšanas uzgaļi, 15 slaidi, putekļu savākšanas kaste un putekļusūcēja adapteris. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502647479 |
Elektriskais trīsstūra slīpēšanas iekārta Skil 7261AA
Ar SKIL 7261 trīsstūra slīpēšanas iekārtu jūs varat veikt dažādus darbus: no lielu virsmu un stūru slīpēšanas līdz pat grūti pieejamām vietām. Šī jaudīgā 160 W trīsstūra slīpēšanas iekārta tiek piegādāta ar papildu piederumiem, kas paredzēti šaurajām vietām, un unikālu elastīgu piederumu, kas pielāgojas dažādām apaļām formām, tādējādi ļaujot viegli veikt slīpēšanas darbus. Šo piederumu maiņa ir arī ļoti vienkārša, izmantojot „Clic“ sistēmu, kurai nav nepieciešami nekādi speciāli rīki vai atslēgas. Šī instrumenta ergonomiskā, vieglā konstrukcija ir ideāli piemērota vienrokas vadībai un vertikālai lietošanai. Lai jūs varētu strādāt tīrāk, šajā instrumentā ir uzstādīta putekļu savākšanas sistēma. Mikrofiltrācijas sistēma filtrē pat mazākās daļiņas. Bet, ja vēlaties izmantot savu putekļu sūcēju, varat arī pievienot putekļu sūcēja adapteri. Augstas kvalitātes hermētiskie lodīšu gultņi neļauj putekļiem nokļūt svarīgās iekšējās daļās, kas pagarina instrumenta kalpošanas laiku. SKIL 7261 AA komplektā ar grieztu trīsstūra uzgali, trim speciāliem slīpēšanas piederumiem, 15 slīpēšanas papīriem (ar līmplēvi), putekļu savākšanas kastīti un putekļu sūcēja adapteri.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMAŠĪNA TRĪSSTŪRA 7261AA 160W