Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 2200 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 6600 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Maksimālais diska diametrs | 230 mm |
| Produkta veids | Elektriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 9791AB |
| Svars | 5.4 kg |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502647435 |
Elektriskais leņķa slīpmašīna Skil 9791AB
SKIL 9791 ir ārkārtīgi jaudīga leņķa slīpmašīna, kas paredzēta lietošanai ar 230 mm diskiem. 2200 W jaudas instrumenta motors nodrošina lielisku rezultātu griešanai, slīpēšanai vai rūsas noņemšanai. SKIL „VRS+“ modernā vibrācijas slāpēšanas sistēma ir progresīva inovācija salīdzinājumā ar tradicionālajām sistēmām. Šīs leņķa slīpmašīnas sānu rokturi ir uzstādīts svars, kas var pārvietoties visos virzienos. Šis tā sauktais dinamiskais slāpētājs ievērojami samazina vibrāciju. Atkarībā no veicamā darba varēsiet viegli pielāgot aizmugurējo un sānu rokuti - vienkārši izvēlieties vienu no vairākām pozīcijām. Šajā instrumentā ir iestrādāta elektroniskā pakāpeniskās palaišanas sistēma, kas automātiski regulē ātrumu, bet elektroniskā jaudas saglabāšana nodrošina efektivitāti pat lielākas slodzes apstākļos. „Clic“ sistēma ļauj viegli bez instrumentiem pielāgot aizsargu, lai dzirksteles tiktu novirzītas vēlamajā virzienā. Izcilu tehnisko īpašību instruments ar sacietētām skrūvju pārvadēm nodrošina lielāku griezes momentu, ilgāku ekspluatācijas laiku un mazāku vibrācijas līmeni darbības laikā. Disku maiņa ir vienkārša, jo ir ieviesta ērta vārpstas fiksācijas sistēma.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMAŠĪNA LEŅĶA 9791AB 2200W