Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 850 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 12000 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Maksimālais diska diametrs | 125 mm |
| Produkta veids | Elektriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 9132AB |
| Svars | 2.2 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502647434 |
Elektriskais leņķa slīpmašīna Skil 9132AB
SKIL 9132 ir jaudīgs leņķa slīpmašīna, ko izmanto ar 125 mm diskiem. Jaudīgs 850 W motors nodrošina lieliskus rīka rezultātus griežot, slīpējot vai noņemot rūsu. SKIL „VRS+“ modernā vibrācijas slāpēšanas sistēma ir labāka inovācija salīdzinājumā ar tradicionālajām sistēmām. Šīs leņķa slīpmašīnas sānu roktura ir uzstādīts svars, kas var pārvietoties visos virzienos. Šis tā sauktais dinamiskais slāpētājs ievērojami samazina vibrāciju. Un, ņemot vērā paveikto darbu, jūs varat viegli pielāgot sānu rokturi - vienkārši izvēlieties vienu no trim pozīcijām. Ērts plakans šīs leņķa slīpmašīnas slēdzis nodrošina optimālu vadību. Lai to vadītu, ir nepieciešams ļoti maz spēka, un, atlaižot slēdzi, rīks nekavējoties izslēdzas. „Clic“ sistēma ļauj viegli bez atslēgas noregulēt aizsardzību, lai dzirksteles tiktu novirzītas vēlamajā virzienā. Šajā rīkā ir uzstādīti putekļu necaurlaidīgi gultņi un skrūvju pārnesumi, kas nodrošina lielāku griezes momentu, ilgāku kalpošanas laiku un zemāku vibrācijas līmeni darba laikā. Plāna un izturīga metāla pārnesumu korpusa dēļ ar šo leņķa slīpmašīnu jūs varat viegli veikt darbus, pat ja apkārt ir maz vietas. Diskus ir viegli mainīt, jo ir ieviesta ērta vārpstas fiksācijas sistēma.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMAŠĪNA LEŅĶA 9132AB 850W