Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 400 W |
| Bāzes diametrs | 125 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 8000-24000 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Produkta veids | Ekscentriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 7480DA |
| Slīpēšanas amplitūda | 3 mm |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: 15 slīpēšanas loksnes (ar līmvielām), X-Flow putekļu savākšanas kaste un putekļsūcēja adapteris. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502647358 |
Elektriskais ekscentrisks slípētājs Skil 7480DA
Jaudīgs 400W SKIL 7480 ekscentrisks vibracijas slípētājs ir lieliska izvēle gan plakanu, gan izliektu virsmu slípēšanai. Tā efektīvās ekscentriskās slípēšanas kustības ir ideāli piemērotas gan smalkām apdares darbībām, gan lielu virsmu slípēšanai. Izmantojot iepriekš iestatāma ātruma regulīšanas funkciju, varat pielāgot ātrumu katram darbam. Šajā instrumentā ir iebūvēta patentēta „X-Flow” putekļu savākšanas sistēma, kas bez filtra atdala putekļus no gaisa. Galvenā priekšrocība ir tā, ka nav filtra, kas varētu aizsērēt, tāpēc ilgāk tiek nodrošinatā pastāvīga spēcīga putekļu iesūkšana. Tādād vēl nodrošinatā iespēja strādāt tīrāk. Ja vēlaties izmantot savu putekļu sūcēju, varat to pievienot, izmantojot pievienoto putekļu sūcēja adapteri. Papildu regulījama rokturis nodrošina optimālu kontroli darba laikā, bet pretbalansa sistēma VRS vēl vairākkārt atvieglo instrumenta vadību, samazinot vibrāciju. SKIL 7480 DA tiek piegadāts pārnesēšanas somā ar 15 slípēšanas papāriem (ar līmēm), „X-Flow” putekļu savākšanas kastes un putekļu sūcēja adapteri.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMAŠĪNA EKSCENTRIRĀ 7480DA 400W