Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 300 W |
| Bāzes diametrs | 125 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 14000-26000 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Produkta veids | Ekscentriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 7471AA |
| Slīpēšanas amplitūda | 2.7 mm |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: piecas slīpēšanas loksnes (ar līmi), X-Flow putekļu savācēja kaste un putekļu sūcēja adapteris. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502647357 |
Elektriskais ekscentriskais slīpmašīna Skil 7471AA
300 W SKIL 7471 ekscentriskais vibrācijas slīpmašīna ir ideāls palīgs gan plakanu, gan līku virsmu slīpēšanai. Tas nodrošina optimālu kontroli, izmantojot vienu roku, jo tas ir ļoti kompakts, un svaru līdzsvarošanas sistēma „VRS“ samazina vibrācijas. Tās efektīvie ekscentriskie slīpēšanas kustības ir ideāli piemērotas gan smalkam apstrādei, gan lielu virsmu slīpēšanai. Un, izmantojot iepriekš iestatāmās ātruma regulēšanas funkciju, jūs varat pielāgot ātrumu katram darbam. Šajā rīkā ir unikāla „X-Flow“ putekļu savākšanas sistēma, kas bez filtra atdala putekļus no gaisa. Galvenā priekšrocība ir tā, ka nav filtru, kas var aizsērēt, tādējādi nodrošinot ilgstošu pastāvīgu spēcīgu putekļu sūknēšanu tīram darbam. Bet, ja vēlaties izmantot savu putekļu sūkni, jūs varat arī savienot putekļu sūknēšanas adapteri. Vēl viena šī modeļa priekšrocība ir integrēta bremžu funkcija, kas aizsargā sagatavi no bojājumiem, kas var rasties, uzliekot instrumentu uz sagataves vai to noņemot. SKIL 7471 AA komplektā ir pieci slīpēšanas diski (ar līmplēvi), „X-Flow“ putekļu savākšanas kaste un putekļu sūknēšanas adapteris.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMAŠĪNA EKSCENTRIRĀ 7471AA 300W