SLĪPMAŠĪNA EKSC. RO-B1118E 125MM 18V BL
€21,65
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Slīpēšanas nospieduma garums | 125 mm |
| Slīpēšanas nospieduma platums | 125 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 11000, 6000, 8500 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Akumulatora ekscentriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Grunder |
| Svars | 1.12 kg |
| Slīpēšanas amplitūda | 2.8 mm |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502323544 |

EKSCENTRISKĀ SLĪPMAŠĪNA GRUNDER RO-B1118, 18 V
- Viegla, viegli lietojama ekscentriskā slīpmašīna.
- Ideāli piemērots maziem apstrādājamiem priekšmetiem, kā arī lielām virsmām.
- Ekscentriskajai slīpmašīnai ir bezsuku motors, kas nozīmē, ka tam ir lielāka jauda, tas patērē mazāk enerģijas, ir mazāks un vieglāks salīdzinājumā ar parastajiem motoriem.
- 3 ātruma regulēšanas funkcijas.
- Integrētas slīpēšanas bremzes
- Pievienotā putekļu savākšanas tvertne nodrošina tīrāku darba vietu.
- Neslīdoša gumijas virsma lielākai drošībai.
- Bezvadu, ergonomiskas formas ierīci ir viegli lietot gan telpās, gan ārā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMAŠĪNA EKSC. RO-B1118E 125MM 18V BL