Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Slīpēšanas nospieduma garums | 125 mm |
| Slīpēšanas nospieduma platums | 125 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 11000, 7000 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Akumulatora ekscentriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3751CA |
| Svars | 0.81 kg |
| Slīpēšanas amplitūda | 3 mm |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502690535 |
Akumulatora ekscentriska slīpmašīna Skil 3751CA
Akumulatora ekscentriska slīpmašīna SKIL 3751 ar bezotriebu motoru ir ideāli piemērota gan līdzenām, gan izliektam virsmām. Tā nodrošina optimālu vadību, izmantojot vienu roku, jo tā ir ļoti kompakta, un svara līdzsvarošanas sistēma “VRS” samazina vibrāciju. Tās efektīvās ekscentriskās slīpēšanas kustības ir lieliski piemērotas gan smalkai apstrādei, gan lielu virsmu slīpēšanai. Un, izmantojot iepriekš atlasāmo ātruma regulēšanas funkciju, jūs varat pielāgot ātrumu katram darbam. Iebūvēts putekļu savākšanas ierīce ar mikrofiltrēšanas sistēmu garantē tīrāku darba vidi. Bet, ja vēlaties izmantot savu putekļu sūcēju, jūs varat arī pieslēgt putekļu sūcēja adapteri. Vēl viena šī modeļa priekšrocība ir iebūvēta bremzes funkcija, kas aizsargā sagatavi no bojājumiem, kas var rasties, uzliekot instrumentu uz sagataves vai to noņemot. Augstas kvalitātes blīvēti lodīšu gultņi neļauj putekļiem nokļūt svarīgās iekšējās daļās, tāpēc tiek pagarināts instrumenta kalpošanas laiks.
SKIL 3751 CA tiek pārdots ar 10 slīpēšanas diskiem, putekļu savākšanas konteineru ar mikrofiltrēšanu un putekļu sūcēja adapteri. Akumulators un lādētājs nav iekļauts.
Priekšrocības:
“PWRCORE 20™”: vadošā nozarē progresīvā akumulātora tehnoloģija, kas paredzēta visiem SKIL “20V Max” instrumentiem
“KEEPCOOL™”: patentēta akumulātora dzesēšanas tehnoloģija, kas nodrošina līdz 25% ilgāku darba laiku un 2 reizes ilgāku kalpošanas laiku
“ACTIVCELL™”: patentēta progresīva akumulātora un instrumenta mijiedarbība, kas nodrošina maksimālu veiktspēju un akumulātora aizsardzību
SKIL bezotriebu instrumenti ar progresīvu elektroniku piedāvā nepārspējamu cenas un kvalitātes attiecību
Ekscentriskās slīpēšanas kustības ir piemērotas gan smalkai apstrādei, gan lielu virsmu slīpēšanai
Ātruma regulēšanas slīdnis nodrošina kontrolētu dažādu materiālu noņemšanu
Pievienots adapteris putekļu sūcēja pieslēgšanai, ja nepieciešams
Svara līdzsvarošanas sistēma samazina vibrāciju (VRS)
Ergonomisks dizains, ko var vadīt ar vienu roku – optimāla kustības brīvība un skaidri redzama sagatave
Slīpēšanas disks: gluda slīpēšana bez skrāpējumiem un ātra apstrāde
Putekļu necaurlaidīgi gultņi nodrošina papildu izturību
Ideāli piemērots gan izliektam, gan līdzenām virsmām
Pretslīdes mīksta rokturis nodrošina komfortu, strādājot ilgstoši
Viegls, tāpēc ērti lietojams vertikālā stāvoklī
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMAŠĪNA EKSC.AKUMUL.3751CA 20V BL