Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Slīpēšanas nospieduma garums | 125 mm |
| Slīpēšanas nospieduma platums | 125 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 11000 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Akumulatora ekscentriskā slīpmašīna |
| Zīmols | - |
| Modelis | 3746CA |
| Svars | 0.8 kg |
| Slīpēšanas amplitūda | 3 mm |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Anti-vibrācijas rokturis | Jā |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502690530 |
Akumulatora ekscentriskais slīpētājs 3746CA
Akumulatora ekscentriskais slīpētājs SKIL 3746 ar bezotriebu motoru ir ideāli piemērots gan līdzenām, gan izliektam virsmām. Ergonomiskais dizains nodrošina optimālu vadību ar vienu roku, un svara līdzsvarošanas sistēma „VRS” samazina vibrāciju. Tā efektīvās ekscentriskās slīpēšanas kustības ir ideāli piemērotas gan smalkai apstrādei, gan lielu virsmu slīpēšanai. Strādājiet tīrāk, jo SKIL 3746 tiek piegādāts ar putekļu savākšanas maisu un putekļsūcēja adapteri. Vēl viena šī modeļa priekšrocība ir integrēta bremžu funkcija, kas pasargā sagatavi no bojājumiem, kas var rasties, uzliekot instrumentu uz sagataves vai to noņemot. Augstas kvalitātes hermētiski noslēgti lodīšu gultņi nelaiž putekļus svarīgās iekšējās daļās, tādējādi pagarinot instrumenta kalpošanas laiku. SKIL 3746 CA tiek pārdots ar trim slīpēšanas lapiņām, putekļu savākšanas maisu un putekļsūcēja adapteri. Akumulators un lādētājs nav iekļauti komplektā.
- „PWRCORE 20™“: nozares vadošā uzlabotā akumulatoru tehnoloģija, kas paredzēta visiem SKIL „20V Max” instrumentiem
- „KEEPCOOL™“: patentēta akumulatora dzesēšanas tehnoloģija, kas nodrošina līdz pat 25% ilgāku darbības laiku un 2 reizes ilgāku kalpošanas laiku
- „ACTIVCELL™“: patentēta uzlabota akumulatora un instrumenta mijiedarbība, kas nodrošina maksimālu efektivitāti un akumulatora aizsardzību
- SKIL bezotriebu instrumenti ar uzlaboto elektroniku piedāvā neticami labvēlīgu cenas un kvalitātes attiecību
- Ekscentriskās slīpēšanas kustības ir piemērotas gan smalkai apstrādei, gan lielu virsmu slīpēšanai
- Pievienots adapteris putekļsūcēja piestiprināšanai, ja nepieciešams
- Svara līdzsvarošanas sistēma samazina vibrāciju („VRS“)
- Ergonomisks dizains, ko var vadīt ar vienu roku – optimāla kustību brīvība un lieliska sagataves redzamība
- Slīpēšanas diska bremze: vienmērīga slīpēšana bez skrāpējumiem un ātra apstrāde
- Putekļu necaurlaidīgi gultņi nodrošina papildu izturību
- Ideāli piemērots gan izliektam, gan līdzenām virsmām
- Neslīdoša mīksta roktura apdare nodrošina komfortu, strādājot ilgstoši
- Viegls, tāpēc ērts lietošanai vertikālā stāvoklī

Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMAŠĪNA EKSC.AKUMUL.3746CA 20V BL